O nas

Nasza Wizja

OFF ROAD jako pełnoprawne zawody sportowe w Polsce! Wspólnie z naszym partnerem „NA PRZEŁAJ” zbudowaliśmy mały wstęp, czyli TNP CUP! Zawody podzielone na odpowiednie klasy przy zastosowaniu bezkompromisowych technologi, odbywające się w kilku etapach, na zróżnicowanych terenach Wielkopolski i nie tylko, z wielkim podium w FINALE! Tak to widzimy, to jest Nasza Wizja.

Nasza Misja

BAWIĆ – UCZYĆ – SZKOLIĆ. Zarażanie OFF ROAD-em to nasza myśl przewodnia w całych działaniach! To właśnie dla Was, prowadzimy jazdy indywidualne w kilku wariantach, tak aby każdy mógł poczuć niebywałe emocje, które daje jazda w terenie. Osoby zaangażowane szkolimy, z bezpiecznego i ekologicznego użytkowania auta terenowego, przekazujemy wiedzę i zasady.

PASJA

Pierwsza przejażdżka drogą polną autem terenowym to dało początek! Duch terenu został i do dziś towarzyszy Nam w różnorakich podróżach. TERENMANIA to zespół z pasją do terenówek, dróg szutrowych, dalekich wypraw czy zmagań w najgłębszych błotach.

WIEDZA

Jesteśmy praktykami. Swoją wiedzę opieramy na latach spędzonych w terenie oraz setkach przejechanych kilometrów pozbawionych utwardzonej drogi zarówno w Polsce, jak i innych krajach niedaleko sąsiadujących. Nasze podejście pozwala w sposób nad wyraz atrakcyjny i przyjemny, przekazać Wam posiadaną wiedzę.

0

Litrów paliwa

0

Godzin w terenie

0

Kilogramów błota

0

Zadowolonych klientów