Oferta

Jazda 4×4 OFFROAD 3h

799,00  brutto

Zawiera samochód terenowy, przygotowany do jazdy w każdych warunkach (wyciągarka, osłony, przygotowanie do pokonywania przeszkód wodnych) wraz z instruktorem.

Opis

Jeśli wybierzesz ten wariant, zabierzemy Cię na prawdziwą przygodę w terenie. Czeka Cię prawdziwa rajdowa nawigacja, po zagubionych gdzieś wśród pól i lasów ścieżkach, kilka interesujących przepraw, podjazdy sprawiające wrażenie będących nie do pokonania, kopne piaski, glina i inne przyjemności. Wykorzystamy wszystkie możliwości sprzętu na naprawdę wymagających próbach.
Gwarantujemy też- jeśli nie jesteś jeszcze rajdowym mistrzem, to zakończysz tę eskapadę jako lepszy kierowca. Nie ma większej nagrody za naszą pracę, jak wtedy gdy nasz gość każdą kolejną przeszkodę pokonuje coraz pewniej, coraz odważniej, coraz lepiej.

Informacje:

  • samochód terenowy, przygotowany do jazdy w każdych warunkach (wyciągarka, osłony, przygotowanie do pokonywania przeszkód wodnych) wraz z instruktorem,
  • przed rozpoczęciem realizacji usługi szkolenie teoretyczne z podstaw, dodatkowo każda kolejna przeszkoda jest na bieżąco omawiana by zagwarantować maksimum przyjemności i bezpieczeństwa,
  • przejazd odbywa się według schematu nawigacyjnego (ROADBOOK) oraz na terenach zamkniętych według poleceń instruktora.

Informacje dodatkowe

Pakiet 3 godz. obejmuje:

– Samochód terenowy, odpowiednio wyposażony i przygotowany, wraz z instruktorem,
– Przejazd na nawigację według ROADBOOKa (ok. 1,5 godz.),
– Przejazdy sprawnościowe na torze OFFROAD (ok. 1,5 godz.).